آیفون تصویری

حافظه آیفون تصویری چیست؟

 از اولین محصولاتی که جهت بر قراری ارتباط با مراجعه کنندگان تولید و ارائه شد آیفون های صوتی بود که بعد از پیشرفت تکنولوژی و تولید قطعات با کیفیت، قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی برای آن تولید و به کار گرفته شد و این محصول شناخته شده را به آیفون تصویری رنگی تبدیل کرد. با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله ، به معرفی یکی از پر کاربرد ترین موارد استفاده از آیفون تصویری بپردازیم که با فعال سازی و استفاده از آن امنیت ساختمان و کنترل تردد ها در ساختمان به مقدار بسیار چشمگیری افزایش می یابد.

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • موارد استفاده حافظه آیفون تصویری
  • شرکت های پیشگام در تولید آیفون تصویری با حافظه
  • حافظه جانبی آیفون تصویری تابا الکترونیک
  • حافظه جانبی آیفون تصویری تکنما و قیمت
  • انتخاب نهایی
حافظه جانبی آیفون تصویری

آیفون تصویری با قابلیت فیلمبرداری

آیفون تصویری تابا

کاربرد دکمه های آیفون تصویری
حافظه جانبی آیفون تصویری

موارد استفاده حافظه آیفون تصویری

حافظه آیفون تصویری  در سه حالت حافظه داخلی، رم، هم حافظه داخلی و هم رم ارائه می شود تا کاربر با میزان هزینه ایی که در نظردارد  یکی از سه حالت آیفون تصویری مناسب با قیمت مد نظرخود را خریداری نماید. با فعال سازی قابلیت حافظه آیفون ، شما میتوانید فیلم وعکس های افراد مختلف را زمانی که شما در منزل نیستید وبه منزل شما مراجعه میکنند را مشاهده کنید .این فیلم ها و عکس کمک بسیار زیادی به شما میکنند تا بدانید چه کسی آمده وشما نبودید . این آیفون، تصاویر را به سه صورت عکس و یا فیلم یا هردو ذخیره میکند که مشتری میتواند متناسب با سلیقه ونیازخودآیفون تصویری مد نظر خود را انتخاب و خریداری نماید..

با اضافه شدن تکنولوژی حافظه به آیفون تصویری های ایرانی و خارجی، محصول مورد نظر نسبت به نوع ذخیره سازی عکس و فیلم دارای افزایش قیمت نسبی میشود که موجب قرارگیری این مدل تجهیزات در رده نمایشگر رنگی میشود. طبق استاندارد های جهانی ذخیره سازی، داده ها به سه حالت عکس، فیلم و عکس و فیلم بایگانی شده که شما کاربران گرامی در هنگام خرید آیفون تصویری حافظه دار نسبت به نوع نیاز خود آیفون تصویری با این خصوصیت را انتخاب و استفاده کنید.

قیمت حافظه ی جانبی آیفون تصویری

قیمت آیفون صوتی تابا
قیمت آیفون تصویری الکتروپیک
قیمت آیفون تصویری کوماکس
قیمت پنل آیفون تصویری
خرید آیفون تصویری ارزان
آیفون تصویری ایرانی
کاتالوگ آیفون تصویری تابا

ذخیره سازی عکس و فیلم از طریق حرکت و پشتیبانی از دوربین تعداد زیاد

همانطور که در قسمت قبل گفته شد اضافه شدن حافظه به آیفون تصویری قدرت بسیاری را همچون کنترل تردد 24 ساعته ساختمان در هر زمان و بالا بردن امنیت با نمایش چهره افراد با رزولوشن بسیار زیاد را در اختیار مصرف کنندگان خود می گذارد که در ادامه به معرفی چند مدل از آیفون تصویری ها می پردازیم تا علاوه بر شناخت چگونگی فعالیت این ابزار از تاثیر گذاری آن بر روی آیفون رنگی مختلف مطلع شوید. نمایشگر HS-78 WIFI سیماران دارای 100 عدد فضای ذخیره سازی است که می توانیم با فعال سازی و قرار دادن این ابزار در حالت خودکار به ذخیره سازی تصاویر دوربین مداربسته دارای سنسور حرکتی بپردازیم تا در هنگام تشخیص حرکت یا با فشردن دکمه پنل آیفون تصویری دم دری به ضبط فیلم و عکس بپردازد.

از دیگر مدل هایی که این قابلیت های منحصر به فرد را دارا می باشد آیفون تصویری TVD-1090 تابا الکترونیک است که با بهره گیری از پردازشگر قدرتمند، از 4 دوربین مداربسته به علاوه زنگ دم دری پشتیبانی کرده و با وجود حافظه داخلی 200 عکس را ذخیره سازی و با پشتیبانی از میکرو اس دی تا 2 گیگا بایت، 1024 عکس و 256 فیلم 15 ثانیه ای را ضبط و به کاربر نشان می دهد.

شرکت های پیشگام در تولید آیفون تصویری با حافظه

در قسمت قبل با دو مدل از معروف ترین آیفون تصویری با حافظه آشنا شدیم که با ارائه کارکرد های متفاوت و جالب توجه، مدیریت بسیار ویژه ای از محیط را در اختیار خریداران و مصرف کنندگان خود گذاشته است. کمپانی و برند های دیگری جهت جا نماندن از قطار رقابتی قیمت آیفون تصویری با حافظه، محصولاتی تولید کرده اند که در این بخش با تعدای از این مدل ها آَشنا می شویم. آیفون تصویری SV7M-1294 الکتروپیک علاوه بر استفاده از حافظه داخلی تا 16 گیگا بایت از Micro-SD پشتیبانی کرده که این امر باعث شده است که نسبت به آیفون تصویری های دیگر که تنها از یک دوربین مداربسته پشتیبانی می کنند برتری داشته باشد در این مدل،علاوه بر دو دوربین مداربسته ،از دو پنل استفاده شدده که به صورت همزمان تصاویر را دریافت و به ذخیره سازی در درون حافظه می پردازد. آیفون تصویری C70-TM تکنما از یک حافظه مرکزی بهره می برد که یک عدد ازآن 256 واحد را به آسانی پشتیبانی کرده و به ذخیره سازی 2000 عکس می پردازد و داده هر ساختمان را به صورت خصوصی از طریق دو پنل و دوربین مداربسته نمایش می دهد.

حافظه جانبی آیفون تصویری تابا الکترونیک

مطمئنا شرکت تابا الکترونیک دیگرنیازی به معرفی ندارد،شرکتی با سابقه درخشان در عرضه آیفون تصویری ،پنل زنگ و جک در بازارهای ایرانی و خارجی می باشد.یکی از محصولات شرکت تابا، حافظه جانبی است که قابلیت ذخیره عکس و فیلم را داراست و امروز به معرفی آن میپردازیم

قیمت حافظه ی جانبی آیفون تصویری

حافظه جانبی آیفون تصویری الکتروپیک
مموری آیفون تصویری
کارت حافظه آیفون تصویری
کاربرد دکمه های آیفون تصویری
حافظه آیفون تصویری الکتروپیک
آیفون تصویری با قابلیت فیلمبرداری
قیمت حافظه جانبی آیفون تصویری الکتروپیک
آیفون تصویری تابا

میزان حافظه و گارانتی و قیمت

حافظه جانبی پنل درون منزلی تابا پس از نصب و راه اندازی ، قادر به ذخیره 256 عدد عکس میباشد ،تا در صورت عدم حضور در منزل یا محل کار ، به صورت خودکار به عکس برداری و ضبط چهره بپردازد .این محصول به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش 3 ساله ارائه میشود و قیمت آن ها تقریبا از 950 هزار تومان شروع میشود و با افزایش کارایی و بالا رفتن مدل های آن زیاد میشود

حافظه جانبی آیفون تصویری تکنما و قیمت

شرکت تکنما هم نزدیک به 4 دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده و ازقابلیت های آیفون های تصویری آن میتوان به شناسایی کسی که پشت در است از داخل خانه اشاره کرد .در ساخت سری جدید آیفون های تصویری تکنما از قطعات با کیفیت شرکت های معتبر خارجی استفاده میشود.و در زیر از اصلی ترین خصوصیات حافظه جانبی برند تمنما نام برده شده است و قیمت این حافظه جانبی از 500 هزار تومان شروع میشود .

قیمت حافظه ی جانبی آیفون تصویری
قیمت حافظه جانبی آیفون تصویری الکتروپیک
کارت حافظه آیفون تصویری
کاربرد دکمه های آیفون تصویری
آیفون تصویری با قابلیت فیلمبرداری
آیفون تصویری تابا
مموری آیفون تصویری
تنظیمات آیفون تصویری الکتروپیک

حافظه برای عکس برداری آیفونهای تصویری تکنما

  • قابل استفاده برای ساختمان های پر واحد تا 256 واحد
  • امکان ذخیره ماکسیمم 2000 عکس
  • قابلیت نمایش عکس های هر واحد به صورت مجزا و محرمانه
  • ایمنی کامل عکس ها هنگام قطع برق و یا دزدیده شدن پنل
  • قابلیت عکسبرداری به صورت دستی

برای انتخاب نهایی

مهم تر از هرچیز در نظر گرفتن هزینه ای که میخواهید پرداخت کنید و فضای حافظه ای است که میخواهید آیفون تصویری شما داشته باشد یا قابلیت های منحصر به فردی که ممکن است مد نظر شما باشد پس اول این موارد را در نظر بگیرید ،چون تفاوت قیمت های حافظه جانبی که به صورت جدا ارائه میشود در کیفیت آن نیست بلکه در خدمات و فضایی است که به مشتری عرضه میکند

پست های مرتبط

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *