قفل بازکن زنجیری تابا TL-545

110,000 تومان
104,500 تومان ذخیره 5%
بدون مالیات
  • بدنه فلزی مقاوم
  • باز کردن زبانه با کشش زنجیری
  • دارای 36 ماه ضمانت
سایز
تعداد
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

حمل رایگان با خرید بالای صد هزار تومان در یک سفارش

 

سی روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

قفل درب بازکن آیفون تصویری تابا مدل TL-545  دارای بدنه الکترواستاتیک با خاصیت ضد زنگ در مقابل رطوبت و باران طراحی و تولید شده است . قفل دربازکن تابا به گونه ای کار می کند که در آن زنجیر باعث کشیده شدن زبانه قفل شده و باعث باز شدن درب می شود . به طور کلی نحه عملکرد این قفل باز کن به کشیده شدن زنجیر توسط یک نیروی الکتریکی اتفاق می افتد .

نحوه نصب قفل درب بازکن آیفون تصویری تابا مدل TL-545 :

قفل باز کن های زنجیری از جمله قفل دربازکن تابا شامل قطعات مختلفی مانند آهن پشت دری ، مقداری زنجیر جهت اتصال و تعدادی پیچ جهت اتصال آهن پشت دری و قفل بازکن به درب حیاط یا درب خروجی در نظر گرفته می شود . پیچ های قفل بازکن تابا شامل پیچ های نوک تیز و پیچ های مهره دار می باشد که جهت اتصال قفل باز کن به درب ورودی و خروجی استفاده می شود .
جهت نصب قفل باز کن تابا اولین قطعه آهن پشت دری است ، سپس مقداری زنجیر لازم است تا آهن پشت دری را به زبانه کوتاه قفل باز کن تابا مدل TL-545 نصب کنیم و طبق عکس زیر همان طور که مشاهده می کنید زبانه قفل بلند را نیز با کمی زنجیر به قفل درب حیاط متصل می کنیم .

نحوه نصب آهن پشت دری قفل دربازکن تابا  :

آهن پشت دری خیلی راحت نصب می شود . باید توجه داشته باشید که این قطعه دقیقا باید روی چهارچوب درب نصب شود . آهن پشت دری 3 عدد پیچی که دارید آهن پشت دری را به چهارچوب وصل کنید . حتما اطمینان حاصل کنید که آهن پشت دری را محکم به چهارچوب وصل کرده اید .

نحوه نصب قفل باز کن تابا روی درب حیاط :

روش نصب قفل باز کن تابا همانند آهن پشت دری ساده است . طبق آن چیزی که روی تصویر مشاهده می کنید یک زبانه کوتاه تر و دیگر بلند تر می باشد . نکته قابل توجه این است که هنگام نصب قفل درب بازکن آیفون تصویری تابا مدل TL-545 باید زبانه بلند قفل باز کن به سمت درب حیاط و زبانه کوتاه قفل باز کن به سمت آهن پشت دری باشد . در مرحله آخر که مرحله ای بسیار مهم است باید ریگلاژ قفل دباز کن و زنجیر ها را نصب کنید که یان مرحله حتما مهارت خاصی را می طلبد .

روش نصب قفل بازکن زنجیری

demo_3
1200 قلم

مرجع خاص