آیفون تصویری

برندهای زیادی در بازار آیفون تصویری وجود دارند اما این که یک آیفون تصویری ارزان با قیمت مناسب بیابیم، کار ساده ای نباشد. ایرانی انتخاب کنیم یا خارجی و هر یک از کدام برند باشند بهتر است و در نتیجه با هزینه پایین کدام مانیتور آیفون تصویری بهترین کارایی را در اختیارمان قرار می دهد. در ادامه به بررسی همه ی این سوالات می پردازیم.

آنچه در این مقاله میخوانید:

  • آیفون تصویری ایرانی انتخاب کنیم یا خارجی؟
  • آیفون تصویری ارزان ساده

آیفون تصویری ایرانی انتخاب کنیم یا خارجی؟

با گسترش و تعدد شرکتهای سازنده آیفون تصویری ایرانی و بالا رفتن هزینه واردات و همچنین بالا رفتن قیمت ارز، فاصله قیمتی بین محصولات ساخت داخل به شدت افزایش یافت. اما همچنان برندهایی هستند که که با نام خارجی و با قیمت پایین در اختیار مصرف کننده قرار میگیرند.

پیشنهاد قطعی در خرید آیفون تصویری ارزان این است که از محصولات شرکتهای ایرانی استفاده نماییم. چرا که حداقل اصالت آنها مشخص است و در صورت به مشکل خوردن محصول، شرکتی وجود دارد که جهت گارانتی و خدمات به آن رجوع شود.

آیفون تصویری ارزان ساده

این نوع دربازکن تصویری با حداکثر اندازه 4.3 اینچی و صفحه نمایش رنگی در بازار وجود دارند. شاید بزرگترین ویژگی مثبت این نوع دربازکن های تصویری ارزان، ارائه تصویر رنگی و تنظیم نور، رنگ و کنتراست تصویر می باشد. در ادامه با چند آیفون تصویری ارزان ساده با کیفیت با اولویت بیشترین امتیاز آشنا خواهیم شد.

آیفون کوماکس 72km

آیفون تصویری کوماکس مدل 72km در رده مانیتور هایی با صفحه نمایشگر 7اینچ قرار گرفته است که دارای مزایا و ویژگی هایی(از جمله دکمه های لمسی,حافظه داخلی ,قابلیت اتصال به دوربین مدار بسته و….می باشد). این مدل آیفون تصویری که مورد پسند خیلی از افراد است را به راحتی میتوانید با قیمتی مناسب تهیه کنید

آیفون کوماکس 72km
آیفون تصویری کوماکس	
قیمت آیفون تصویری کوماکس	
آیفون کوماکس

آیفون کوماکس cdv-43N

برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک آیفون تصویری با قیمت مناسب و البته بروز شده چه از نظر تکنولوژی و چه از نظر زیبایی و از مهم تر کیفیت مطلوب هستند,میتوان از مانیتور کوماکس مدل cdv-43N نام برد .

آیفون کوماکس cdv-43N
نمایندگی آیفون کوماکس

قیمت آیفون کوماکس چینی

تعمیر آیفون کوماکس

آیفون کوماکس دیجی کالا

کاتالوگ آیفون تصویری کوماکس

قیمت آیفون تصویری کوماکس قدیمی

قیمت پنل آیفون تصویری کوماکس

خدمات پس از فروش آیفون تصویری کوماکس

آیفون کوماکس 43NM2

آیفون تصویری کوماکس مدل 43NM2 برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک آیفون تصویری با قیمت مناسب و البته بروز شده چه از نظر تکنولوژی و چه از نظر زیبایی و از مهم تر کیفیت مطلوب هستند,میتوان از مانیتور کوماکس مدل cdv-43NM2 نام برد

آیفون کوماکس 43NM2
نمایندگی آیفون کوماکس

قیمت آیفون کوماکس چینی

تعمیر آیفون کوماکس

آیفون کوماکس دیجی کالا

کاتالوگ آیفون تصویری کوماکس

قیمت آیفون تصویری کوماکس قدیمی

قیمت پنل آیفون تصویری کوماکس

خدمات پس از فروش آیفون تصویری کوماکس

آیفون کوماکس 43N

با توجه به تمام مزایا و ویژگی هایی که به اختصار توضیح داده شد و از همه مهم تر مقرون و به صرفه بودن از نظر اقتصادی,این مانیتور به خوبی توانسته در میان مشتریان و بازار آیفون های تصویری جای محکمی را برای خود تثبیت کند .ضمنا این محصول به علت دارا بودن گارانتی تعویض خیال مشتریان را از نظر کیفیت بالای خود راحت نموده است . تمامی مراحل ساخت و مونتاژ این محصول در ایران انجام می شود.

آیفون تصویری کوماکس 43N
آیفون تصویری کوماکس	
قیمت آیفون تصویری کوماکس	
آیفون کوماکس
آیفون تصویری کوماکس

آیفون سوزوکی ECO-720

نام برند سوزوکی در کنار  دیگر برندهای بزرگ آیفون های تصویری در بازار ایران دیده می شود و خوشبختانه  این برند در بخش آیفون تصویری توانسته اعتماد مصرف کنندگان زیادی را در ایران جلب کند . این مدل از آیفون تصویری آیفون تصویری سوزوکی مدل ECO-720 نیز در نوع خود از قیمت خوبی برخوردار است که میتواند گزینه ی خوبی برای خریدتان باشد

آیفون سوزوکی ECO-720
آیفون سوزوکی 727m

نصب آیفون سوزوکی

نمایندگی آیفون سوزوکی در تهران

نمایندگی آیفون سوزوکی در مشهد

آیفون تصویری سوزوکی 413

آیفون تصویری سوزوکی 415

نمایندگی آیفون سوزوکی در کرج

عیب یابی آیفون تصویری سوزوکی

پست های مرتبط

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *