پنل سوزوکی پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C
  • پنل سوزوکی پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C

پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C

3,560,000 تومان
24 الی 72 ساعت ارسال خواهد شد
موجود: در حال حاضر محصول موجود می باشد

اين پنل كه از محصولات شركت سوزوكي است كه يكي از معتبر ترين برندهاي توليد لوازم الكترونيكي است . پنل كدينگ و كارت خوان سوزوكي مدل SZ-200C كه داراي دوربين قوي دو هسته اي سونی ژاپن مي باشد كه دارای ديد در شب تا حد فاصل 1 متري مي باشد، اين سری پنل كارتي در ٣ مدل (40 و 80 و 120 ) واحدي را ساپورت ميكند  و داراي ظاهري ساده و بسيار مستحكم ميباشد . این ساخت این مدل از قاب و طراحی پنل سری U سوزوکی استفاده شده است.

تعداد
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
مقایسه هم اکنون
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

10 روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

نقد و بررسی : پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C

.اين پنل كه از محصولات شركت سوزوكي است كه يكي از معتبر ترين برندهاي توليد لوازم الكترونيكي است . پنل كدينگ و كارت خوان سوزوكي مدل SZ-200C كه داراي دوربين قوي دو هسته اي سونی ژاپن مي باشد كه دارای ديد در شب تا حد فاصل 1 متري مي باشد، اين سری پنل كارتي در ٣ مدل (40 و 80 و 120 ) واحدي را ساپورت ميكند  و داراي ظاهري ساده و بسيار مستحكم ميباشد . این ساخت این مدل از قاب و طراحی پنل سری U سوزوکی استفاده شده است.

.

مشخصات ظاهري:

.پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C مستطيل شكل است كه بالا سمت چپ لوگوي شركت سوزوكي حك شده است و بعد از آن دوربين قرار دارد كه روي آن با محفظه شيشه اي پوشانده شده است تا در برابر عوامل خارجي آسيب نبيند و در پشت دوربین ماژول کارت خوان پنل تعبیه شده است که با نمایش کارت و یا تگ تعریف شده به سیستم فرمان بازشدن درب صادر می شود. كمي پايين تر از آن اسپيكر هاي اين محصول است، پايين آن يك صفحه نمایش شكل مستطيل سياه رنگ بوده  نمایش خطاها مي باشد و این LCD  برای نمایش یک سری کد ها برای تنظیمات دستگاه نشان میدهد و میتوان نام واحد مورد نظر را بنویسید برای مثال (احمدی)  که حداکثر تعداد حروف 12 تا میباشد و حتی میتوان شماره واحد مورد نظر را بنویسید. زير آن محل قرار گيري اعداد است كه از ٠ تا ٩ ميباشد كه شما عدد واحد مورد نظر را فشار ميدهيد و بعد از آن كليد Enter را فشار مي دهيد تا زنگ واحد مورد نظر به صدا در آيد. ٤ رديف كليد وجود دارد كه اولي از سمت راست كليد Menu است كه براي تنظيمات پنل به كار مي رود و پايين آن كليد * ميباشد و زير آن كليد Enter ميباشد كه وظيفه اين كليد ثبت است كه بعد از آن كه واحد مورد نظر را شماره گيري كرده ايد اين كليد را فشار دهيد . پنل كدينگ و كارت خوان سوزوكي مدل SZ-200C براي ساختمان هايي با تعداد بالا طراحي شده است.

دکودر جدید:

در پنل های کدینگ سری های قدیم  به ازای هر 4 واحد ملزم به نصب یک عدد دکودر دیجیتال می باشید، ولی مهندسین توانا سوزوکی با تولید جدیدترین  پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C در 3 مدل 40 واحدی ، 80 واحدی و 120 واحدی به همراه هر کدام از پنل ها دکودر 40 واحدی داخل پک قرار داده شده است و نیاز به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد.

نکته: دکودر های پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C سوزوکی مناسب 40 واحد می باشد، با این شرایط پنل 80 واحدی 2 عدد دکودر و پنل 120 واحدی 3 عدد دکودر همراه دارد.

اجزای مختلف پنل کدینگ و کارت خوان سوزوکی مدل SZ-200C:

1 – دوربین پنل

2 – بلندگو خارجی

3 – LCD گرافیکی

4 – میکروفون

5 – صفحه کلید

6 – محل قرار گرفتن پیچ پنل

7 – LED مادون قرمز پنل

8 – ترمینال انتقال صدا و تصویر به مانیتور

9 – ترمینال خروجی قفل برقی و تغذیه پنل

10 – تنظیم کننده زاویه دید دوربین

11 – ولوم تنظیم صدای بلندگو و میکروفون

12 – قوطی پنل

13 – لولای نگه دارنده پنل

14 – محل عبور سیم ها

15 – ترمینال اتصال به دکودر

16 – غیر فعال

17 – اضافه کردن کارت

18 – حذف کردن کارت

19 – کلید منوی اصلی

2 قلم

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !