سوئیچر دو پنل

400,000 تومان
بدون مالیات

سوئیچر 2 پنل آیفون تکنما قطعه ای الکترونیکی از گروه تولیدی تکنما می باشد که در زمانی که ساختمان دارای 2 درب ورودی می باشد و نیاز است که هر 2 درب به وسیله یک مانیتور کنترل شود باید از این قطعه استفاده شود، که وظیفه سوئیچ کردن 2 پنل با مانیتور را به عهدا دارد، در ضمن با نصب یک عدد از این ماژول تکنما کلیه واحد ها امکان استفاده از این قابلیت را دارا می باشند .

تعداد
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

حمل رایگان با خرید بالای صد هزار تومان در یک سفارش

 

سی روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

نقد و بررسی : سوئیچر 2 پنل آیفون تکنما

سوئیچر 2 پنل آیفون تکنما قطعه ای الکترونیکی از گروه تولیدی تکنما می باشد که در زمانی که ساختمان دارای 2 درب ورودی می باشد و نیاز است که هر 2 درب به وسیله یک مانیتور کنترل شود باید از این قطعه استفاده شود، که وظیفه سوئیچ کردن 2 پنل با مانیتور را به عهدا دارد، در ضمن با نصب یک عدد از این ماژول تکنما کلیه واحد ها امکان استفاده از این قابلیت را دارا می باشند.

در بعضی برند ها خود مانیتور دارای 2 ورودی مستقل می باشد و دیگر نیازی به این قطعه نمی باشد (آیفون تصویری سوزوکی) ولی در سیستم آیفون تصویری تکنما برای ارتباط 2 ورودی مستقل با یک گوشی نیاز به نصب این ماژول می باشد.

.این ماژول دارای 4 بخش ترمینال می باشد که سمت چپ بالا ترمینال ورودی تغذیه دستگاه، سمت راست بالا جهت اتصال به مانیتور های داخل واحد، و قسمت پایین برای اتصال پنل یک و پنل دوم می باشد.

10 قلم

مرجع خاص

6 محصول مشابه در همین شاخه: