جک میلان 600

5,100,000 تومان
بدون مالیات

ک میلان ماهست 6 مناسب برای درب های تا طول 4.5 متر و ورن 250 کیلوگرم با ولتاژ کاری 220 ولت / گارانتی: 30 ماهه میلان

تعداد
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

حمل رایگان با خرید بالای صد هزار تومان در یک سفارش

 

سی روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

جک میلان ماهست 6 Mohest

جک پارکینگی میلان  600 (Milan Mahest 6) محصول جدیدی از برند ایرانی میلان میباشد که پس از محبوبیت مدل های جک میلان 400 و جک میلان 500 برای درب های پارکینگی عریضتر تولید شده است. با نگاهی جزعی میتوان به این نکته پی برد که اکثر درب های پارکینگی سراسر کشور بصورت لولایی و در ابعاد و وزن های متفاوتی ساخته شده اند. در حال حاضر شرکت میلان توانسته است با تولید 3 مدل از جک های پارکینگی بسیاری از درب های لولایی را به درب های اتوماتیکی تبدیل کند و نام میلان را در لیست بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان جک درب پارکینگ قرار دهد.

مشخصات ظاهری

قاب محافظ موتور و شکل ظاهری کلی جک میلان مانند شکل پیشفرض اکثر جک های ایرانی و ایتالیایی می باشد اما چیزی که جک های میلان را نسبت به دیگر جک ها متمایز میکند کیفیت ساخت قطعات و قدرت موتور آن می باشد. خلاص کنی که برای جک میلان ماهست 6 در نظر گرفته شده است بصورت کلیدی می باشد که این نکته از لحاظ امنیت بسیار مورد توجه خریداران قرار دارد. شفت (کورس) بکار رفته در این جک پارکینگی برای درب های عریض تا 4.5 متر طراحی شده است و مطمئناً این جک را جزء جک های شفت بلند باید دانست. بسیاری از مردم بخاطر شکل ظاهری و مشخصات فنی جک میلان با جک قدرتمند پروتکو ایتالیا این دو را با هم اشتباه میگیرند اما بر روی بازو نام برند معتبر میلان درج شده است.

مشخصات فنی

موتور بکار رفته در جک های میلان با توجه به کارایی بسیار خوب طبق یک اصول ساخته شده اند اما با توجه به نوع جک قدرت آنها با یک دیگر فرق میکنند. از لحاظ قدرت موتور جک Milan 600 میتوان به توان جابجایی هر لنگه تا وزن 250 کیلو گرم و تا عرض 4 متر اشاره کرد. دور موتور جک میلان با استفاده از برد مدار فرمان آن قابل تنظیم می باشد ، به گونه ای که میتوان سرعت باز و بسته شدن آن را تنظیم کرد.

برد مدارفرمان

همانطور که از اسم این قطعه سخت افزاری مشخص است میتوان به این نکته پی برد که برای فعالیت جک های پارکینگ باید از طریق برد مدارفرمان برای آن ها برنامه دهی کرد. همچنین برد مدارفرمان تاًثیر زیادی روی فاصله و کارایی ریموت ها دارد ، مدارفرمان جک برقی میلان ماهست 6 بصورت دیجیتالی و هوشمند است و قابلیت تنظیم کردن باز شدن بازوها بصورت دوتایی یا تکی ، ست کردن قفل برقی و امکان تایم دهی باز و بسته شدن را دارد.

ریموت هایی که این برد از آن ها پشتیبانی میکند ریموت های لرنینگ ( LEARNING)  با فرکانس 433 مگاهرتز میباشد که نسبت به انواع دیگر ریموت مثل ریموت های بلوتوثی از امنیت بیشتری برخوردار است. جعبه محافظ مدارفرمان کاملا ضد آب بوده و برای نصب در محیط رو بازهم مناسب است.

 

سیستم تشخیص مانع جک میلان

در مواقعی که ممکن است هنگام بسته شدن درب توسط جک پارکینگ میلان 600 مانعی از قبیل (ماشین ، موتور ، انسان و...) بین درب قرار گیرد ، چشمی های بکار رفته در دو طرف درب این مانع را تشخیص داده و از بسته شدن درب جلوگیری میکند . این سیستم از خسارت هایی که ممکن است با بسته شدن درب بوجود بیاید را از بین میبرد.

 

ویژگی خلاص کن

در مواقعی که نیروی برق از کار خواهد افتاد فعالیت جک های برقی نیز متوقف می شود . برای این امر سیستم خلاص کن دستی جک طراحی شده است که میتوان در هنگام خاموش شدن جک بتوان درب پارکینگ را توسط این سیستم باز و بسته کرد. در طراحی این سیستم از دو حالت آلنی و کلیدی استفاده می شود که امنیت طرح کلیدی رده بالاتری نسبت به آلنی دارد . همچنین در ساختار جک های میلان برای امنیت بیشتر از خلاص کن کلیدی استفاده شده است.

 

یکی از مسائلی که در گذشته برای مصرف کنندگان درب بازکن های اتوماتیک پیش می آمد این بود که در صورت نبود و قطع شدن برق جک پارکینگ دیگر قادر به استفاده نبود و درب پارکینگ بصورت بسته و یا در مواقعی بصورت باز می ماند. حال با گذشت زمان قابلیت خلاص کردن به جک های پارکینگ اضافه شده است که مشکلات قبل را پشت سر می گذارد.

زمانی که به این مشکل خوردید کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

  • کلید خلاص کن را در جای مخصوص آن قرار دهید و 180 درجه بچرخانید
  • لنگه درب ها را به آرامی حرکت داده و در موقعیت مورد نظر قرار دهید.
  • کلید خلاص کن را در وضعیت قفل قرار داده و کلید را خارج کنید.

بعد از وصل شدن برق کلید را به صورت عکس مراحل بالا بچرخانید و جک را در حالت اتوماتیک قرار دهید.

 

قفل برقی

محصول پیشنهادی ما برای امنیت دو برابر ساختمان . وظیفه قفل برقی جلوگیری از ضربات احتمالی وارد شده به بازو جک های پارکینگی می باشد ، در صورتی که هنگام بسته بودن درب پارکینگ ماشین و یا ضربه ای محکم به درب وارد شود این ضربه یک خسارت جدی به بازو های جک وارد می کند و هزینه بالایی را برای تعمیر دربر خواهد داشت.

برای جلوگیری از این اتفاق از قفل های برقی استفاده و روی درب نصب خواهیم کرد. تکنولوژی قفل برقی با برد مدارفرمان هوشمند جک میلان ماهست 6 ارتباط مستقیم دارد و زمانی که دستور باز شدن درب از طریق ریموت صادر شود در مرحله اول ضامن قفل برقی خلاص می شود و بعد از آن موتور بازو ها شروع به فعالیت می کند.

کورس

کورس یا به اصطلاح "شفت" ، میله بکار درفته در بازو جک می باشد که با حرکت چرخشی و عقب و جلو رفتن آن به وسیله موتور جک باعث باز و یا بسته شدن درب می باشد. کورس کوتاه جک ها مخصوص درب های داخل بازشو و مناطق مسکونی می باشد که میتوان جک میلان ماهست 4 را برای این انتخاب بعنوان یکی از بهترین انتخابات پیشنهاد کرد اما در صورتی که درب به سمت بیرون باز می شود و یا اینکه عرض درب بیش از 2 متر می باشد پیشنهاد ما استفاده از جک میلان ماهست 6 است.

 

متعلقات درون پکیج

  • دوعدد بازو شفت بلند
  • برد مدار فرمان
  • باکس مدار فرمان
  • فلشر (چراغ اخطار)
  • دو عدد چشمی
  • دو عدد ریموت با فرکانس 433
  • متعلقات نصب
10 قلم

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه: