جک ریلی بلانکو 1500 مدل زِئوس اسپانیا

7,300,000 تومان
بدون مالیات

دربریلی اتوماتیک رئوس اسپانیا با قدر موتور 1500 کیلوگرم توان جابجایی درب هایی تا طول 8 متر را دارد، ولتاژ موتور 120ولت 

تعداد
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

حمل رایگان با خرید بالای صد هزار تومان در یک سفارش

 

سی روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

جک ریلی بلانکو 1500 مدل زِئوس

شرکت بلانکو جک کشویی را روانه بازار کرده است که قدرت جابجایی 1500 کیلوگرم را دارد و این جک ریلی 1500 کیلویی کمپانی بلانکو با نام تجاری زئوس به بازار عرضه شده است و دارای قدرت بسیار بالا با کیفیت روز اروپا است که دارای گارانتی 3 ساله شرکتی میباشد. مهمترین آیتم داشتن ظاهری مقاوم در برابر رطوبت و گرد غبار میباشد. موتور ریلی بلانکو مدل زئوس برای درب های ریلی تا 1500 کیلوگرم توصیه می شود، این سیستم دارای موتور 220 ولت قوی می باشد که برای دربهای سنگین بسیار مناسب بوده و در هنگام شروع حرکت گشتاور مناسبی را به درب انتقال می دهد.

برد بسیار پیشرفته صنعتی Belanco Zeus

برد جک کشویی زئوس کمپانی بلانکو اسپانیا یکی از بردهای کامل بازار اروپا می باشد که کلیه نیازهای مورد نیاز یک درب ریلی سنگین را برآورده می کند. این مدارفرمان که یک درایور موتور 220 ولت می باشد می توان به راحتی تنظیمات دوسرعته انتهای مسیر را انجام دهد و هر قابلیتی که برای یک درب ریلی نیاز است را برآورده کند.

 

نصب تا 8 متر درب ریلی

جک ریلی 1500 بلانکو زئوس دارای قدرت جابجایی بسیار بالایی است و مناسب برای محیط های مسکونی ، شهرک های پر تردد ، محیط های تجاری و صنعتی میباشد . قسمت مهم در ساختار و طراحی جک کشویی زئوس داشتن قدرت جابجایی تا 8 متر درب را میباشد.

ریل دنده شانه ای

نوار بسیار باریک فولادی که بر روری درب نصب میشود تا چرخ دنده های موتور ریلی زئوس اسپانیا بتواند با استفاده از آن درب ورودی را به سمت خود بکشد یا در زمان باز کردن آن را به سمت عقب برگرداند . دنده شانه ای نیز دارای قطرهای مختلف و تنوع در حاشیه های چرخ دنده ای مختلفی هستند که در هر برند با بقیه متفاوت میباشد اما در تمامی برند ها این چرخ دنده ها در اندازه های یک متری تولید میشود تا قابلیت حمل داشته باشد . میزان عرض شما به علاوه یک متر اضافی میزان نیاز شما به نوار دنده شانه ای است .

ظاهری بسیار زیبا و به روز

کمپانی بلانکو اسپانیا همواره به كيفيت ظاهري و ساخت اهميت دوچندان مي دهد و اين موضوع در درب ریلی اتوماتیک اين شركت نيز كاملا مشهود و ملموس است. در طراحي بدنه اين موتور درب ریلی ایور از فلز آلومينيوم استفاده شده كه استحكام باور نكردني به آن بخشيده است. چرخ دنده بيروني اين محصول كه باز و بسته كردن درب ها را به عهده دارد، از جنس فولاد است كه طول عمر بالا از خصيصه هاي بارز آن است. كليد خلاص كن كه در مواقع قطع نيرو اجازه مي دهد درب بصورت دستي باز شود، بر روي بدونه جک درب ریلی ایور قرار گرفته است. علاوه بر اين ها، جک ریلی 1500 مدل زئوس اسپانیا قابليت دوزمانه بودن (slowdown) دارد؛ بدين معنا كه جهت عدم برخورد درب ها به يكديگر و ايجاد سروصدا و خرابي، سيستم بگونه اي عمل ميكند كه قبل از اينكه در(ها) كامل بسته شوند، سرعت را كم ميكند تا از بروز موارد و مشكلات مزبور جلوگيري به عمل آورد.

 

قابلیت ترمز گیری در برابر موانع

چشمي اتوماتيك جک ریلی 1500 مدل زئوس اسپانیا باعث مي شود زمانيكه شي خارجي مانع بسته شدن درب است، گيت بصورت خودكار متوقف شود تا خسارتي به موتور و درب وارد نشود. به همراه اين دستگاه، نمايشگري ارائه مي شود كه توسط آن برنامه هاي سيستمي را جهت سفارشي سازي تنظيمات بتوان به دستگاه داد. همچنين دو عدد ريموت فابريك نيز براي كنترل از راه دور ارائه مي شود.

10 قلم

مرجع خاص