الکتریک بتا ریموت 2007 بتا
  • الکتریک بتا ریموت 2007 بتا

ریموت 2007 بتا

39,000 تومان
24 الی 72 ساعت ارسال خواهد شد(به دلیل نوسانات دلار قیمت ها با تغییر مواجه شده حتما قبل از خرید تماس بگیرید )
موجود: در حال حاضر محصول موجود می باشد (بدلیل نوسانات قیمت قبل از خرید تماس بگیرید)
  • ریموت مدل  2007  بتا مدل لرنینگ 
  • سازگاری با انواع جک درب پارکینگ و کرکره برقی با فرکانس مشابه
  • دارای فرکانس 433 مگاهرتز
  • قابلیت ست کردن و پاک کردن از روی مدار کنترل
  • دارای روکش جهت محافظت از دکمه ها
تعداد
 نظرات و امتیازات
تاکنون هیچ نظر و امتیازی برای این محصول ثبت نگردیده است
با زبان فارسی
مقایسه هم اکنون
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

10 روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

ریموت بتا 2007 و کاربرد آن

این ریموتها در سریهای مختلف اما با ظاهر یکسان تولید و عرضه شده. تا کنون دو مدل 2006 و 2007 عرضه شده اند که باید توجه داشت که این دو فرکانسهای مختلفی داشته و با هم سازگار نیستند. پس در خرید ریموت اضافه در این مدل توجه نمایید.ریموت های بتا ظاهر خوبی داشته و برای حفاظت بیشتر از دکمه های روی ریموت یک روکش برای آن طراحی شده تا هم کلید ها محافظت شود و هم ناخواسته دکه ها فشرده نشود.

بیشترین کاربرد از ریموت بتا 2007 برای جک پارکینگ است اما با این حال از این ریموت بتا می توان برای کرکره برقی، دربهای چوبی ریموتی و دیگر وسایل الکترونیک. این ریموت فرکانس 433 بر روی اکثر جکهای پارکینگی ایرانی مثل فراز سیماران، درب کنترلی بتا و یوتاب،یال یا لنسر قابل استفاده می باشد. در صورتی که بخواهیم از این ریموت برای جکهای ایتالیایی استفاده شود باید از یک دو رله یا سه رله بتا استفاده نمود. این ریموت را بسیاری به عنوان ریموت جک پارکینگی می شناسند ولی این ریموت روی بیشتر کرکره برقی ها و همچنین وسایلی که با ریموت کار می کنند قابل استفاده می باشد.

روش ست کردن ریموت بتا

 اگر روش ست کردن ریموت جک پارکینگ را نخوانده اید حتما آن را بخوانید اما به صورت خلاصه هر گیرنده روشی خاص برای مچ شدن ریموت بر روی خود دارد. اما اکثر گیرنده ها به این صورت می باشند که یک دکمه لرن روی رسیور تعبیه شده که به یک بار فشار دادن و رها کردن آن و در ادامه فشتردن و نگه داشتن یکی از دکمه های ریموت می توان آن ریموت را روی گیرنده ست کرد.

روش خام کردن ریموت 

ریموتهای لرنینگ غیر بلوتوثی قابلیت پاک کردن کد از روی ریموت را ندارند و اگر یکی از ریموتها گم شده و یا می خواهید در جای دیگری استفاده کنید می بایست دکمه گیرنده را 10 ثانیه فشرده و سپس رها کنید تا همه ریموتهای روی رسیور یا گیرنده پاک شده و دوباره همه ریموتهای موجود را روی دستگاه ست نمایید.

49 قلم

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه:

 نظرات کاربران

اولین کسی باشید که نظرتان را بنویسید !