آیفون تصویری سیماران مدل HS_43FL

924,000 تومان
بدون مالیات

شرکت سیماران با تولید محصولات آیفون تصویری خود یک سری از محصولاتی با یک پلت فورم را در دستور کار قرار داده است. بعد از  فروش محصولات موفق HS-35FL و HS-40FL این بار نوبت تولید محصولی با همان بدنه و پلت فورم اما کمی تغییرات میباشد. آیفون تصویری سیماران مدل HS-43FL نام دربازکن تصویری جدید سیماران میباشد که نسبت به هم خانواده های خود دارای مانیتوری بزرگتر با قابلیت های جدید تری میباشد. یکی از دلایل استقبال از این طرح آیفون تصویری در برند سیماران داشتن ظاهری زیبا و کارایی موفق نسبت به سایر محصولات مشابه خود در سایر برند ها میباشد، از همه این قابلیت ها بگذریم داشتن قیمت اقتصادی مناسب برای کاربران نیز مزید بر علت شده تا این طرح جدید نیز به مانند سایر تولیدات دربازکن های تصویری سیماران سهم خوبی از بازار مصرف را به خود اختصاص دهد.

تعداد

 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

حمل رایگان با خرید بالای صد هزار تومان در یک سفارش

 

سی روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

قابلت های فنی آیفون تصویری سیماران مدل HS-43FL

  • بدنه یکدست سفید و مقاوم در برار نور ، گرما
  • طراحی بسیار زیبا
  • گارانتی بلند مدت شرکتی
  • دارای مانیتور LCD 4.3 اینچی تمام رنگی
  • مجهز به سیستم OSD
  • قابلیت برقراری ارتباط صوتی (فقط در داخل واحد)
  • دارای قیمت اقتصادی
  • قابلیت تنظیم صدا و نور
  • کیفیت تصویر بسیار بالا با وضوح تصویر چشم گیر

 

 

طراحی زیبا در آیفون تصویری سیماران مدل HS-43FL

طراحی بدنه آیفون سیماران مدل HS-43FL در چند محصول دیگر از دربازکن های تصویری سیماران تکرار شده است. موفقیت در طراحی این درب بازکن رنگی در برند سیماران قبلا آزمایش شده است. مانیتور 4.3 اینچی تمام رنگی سیماران با استفاده از فناوری نور پشت زمینه کیفیت بسیار بالایی را برای کاربر آیفون تصویری سیماران مدل HS-43FL به همراه دارد. در زیر مانیتور سیماران ، وگوی تجاری این برند سرشناس قرار دارد. دکمه ای اصلی تنظیمات و باز کردن درب به صورت دایره ای ( دو دایره در هم) در پایین بدنه طراحی شده است. سایر کلید های تنظیمات در کنار صفحه قرار دارد.

 

 

 مانیتور 4.3 اینچی آیفون تصویری سیماران مدل HS-43FL

استفاده از مانیتور 4.3 اینچی یا در اصطلاح LCD 4.3 اینچی در واقع بزرگترین تغییر در آیفون تصویری سیماران HS-43FL نسبت به محصولات مشابه خود میباشد (HS-35FL و HS-40FL). این مانیتور دارای تراکم پیکسلی مناسب و کیفیت تصویری به مراتب بهتر از مدل های قبلی مشابه این دربازکن تصویری است. جالب توجه است در مدل اقتصادی آیفون تصویری سیماران مدل HS-43FL شما قادر خواهید بود میزان نور و کیفیت رنگ را مدیریت کنید.

 

قیمت اقتصادی

از مهمترین دلایل تولید این آیفون تصویری قیمت مناسب یا ارزان برند سیماران میباشد. اگر امکانات این محصول را با مدل های دیگر در سایر برند ها مقایسه کنید خواهید دید خرید آیفون تصویری سیماران مدل HS-43FL خریدی کاملا موفق و به صرفه میباشد.

 

قابلیت تنظیم صدا و نور

در آیفون  HS-43FLسیماران برای تنظیم میزان شدت صدا و کیفیت نور مانیتور 4.3 اینچی کلید های تنظیماتی در کنار این مانیتور قرار دارد تا کاربران بنا به نیاز واحد خود میزان و نور تصویر را مدیریت کنند.

 

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه: