آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-423M

1,154,000 تومان
بدون مالیات 24 الی 72 ساعت از طریق پست ارسال خواهد شد
موجود: در حال حاضر محصول موجود می باشد

● صفحه نمایش 3/4 اینچ رنگی LED
● ضبط تصاویر و فیلم در حافظه 
● دارای کیفیت صدای واضح و شفاف
● دارای 3سال گارانتی (1 سال تعویض و 2سال تعمیر)

تعداد
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

10 روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

آیفون تصویری سوزوکی مدل SZ-423Mبا قابلیت حمایت از حافظه خارجی روانه ی بازار شده است که نسبت به مدل بدون حافظه، قسمت پایینی آیفون تصویری به جای چهار دکمه ، هفت دکمه با کاربرد های مختلف و یک شیار برای اضافه کردن کارت حافظه ی خارجی در نظر گرفته شده است و شما می توانید با اضافه کردن کارت SD تا 128عکس و 64 فریم 15 ثانیه ای فیلم در درب بازکن خود ذخیره کنید.

در این درب بازکن ارتباط داخلی تنها با واحد نگهبانی مقدور می باشد و آیفون SZ-413M سوزوکی فاقد قابلیت اتصال به دوربین و پنل دیگر است. دربازکن تصویری سوزوکی SZ-413M قابلیت اتصال به یک پنل را دارد و همچنین از ویژگی های خاص این مدل می توان به قابلیت برقراری ارتباط داخلی با گوشی صوتی یا S4 اشاره کرد.

 

رابط کاربری SUZUKI-SZ-413 (M):

کلید های تعبیه شده روی درباز کن sz-413m سوزوکی هرکدام به منظور خاصی طراحی شده است. گوشی آیفون تصویری sz-413m در سمت راست صفحه نمایش ساخته شده است که باریک بودن گوشی مزیت عمده آن است. این دستگاه در بر گیرنده 10کلید ،3 کلید روی دستگاه ، شامل کلید مانیتور،کلید ارتباط با نگهبانی ، کلید درب باز کن و هفت کلید قسمت تحتانی به ترتیب از سمت راست شامل باز کردن صفحه منو، کنترل گزینه های منو شامل دو کلید(2و3)(ورق زدن فیلم و عکس)T کلید 4 ظبط ،کلید پنج خارج شدن از منو، کلید 6 تنظیم صدای زنگ ،کلید 7 خاموش و روشن کردن است. دو درگاه هم برای اتصال کارت حافظه و هندست می باشد یکی در سمت راست و دیگری در سمت چپ دستگاه می باشد.چراغ کوچک روی ایفون هم  نشانگر روشن یا خاموش بودن دستگاه است.

 

مشخصات فنی SUZUKI-SZ-413M 

ارتقاء دربازکن suzuki-413m به حمایت از حافظه خارجی به این دستگاه قابلیت دخیره تصاویر و فیلم را افزوده است همچنین قابلیت کار کردن با سویچر مرکزی را دارا ست که از سیم کشی های اظافه جلوگیری می کند. آیفون تصویری 413 سوزوکی قابلیت اتصال به یک پنل را دارد دربازکن  413m سوزوکی دارای سوئیچر داخلی است و اگر قرار باشد سیم کشی آیفون ها به صورت سری انجام شود از سوئیچر داخل مانیتور استفاده می شود، همچنین در صورتی که از هر واحد 4 رشته سیم به پنل زنگ جلوی درب کشیده باشد در این صورت باید پنل مجهز به سوئیچر داخلی باشد. توجه داشته باشید در مجموعه هایی با بیش از 6 واحد از سوئیچر مرکزی باید استفاده کرد زیرا در غیر این صورت کیفیت صدا و تصویر پایین می آید

گارانتی:

محصولات آیفون تصویری سوزوکی به مدت 3 سال دارای ضمانت میباشند و تاریخ این گارانتی از زمان درج شده در فاکتور فروش محاسبه می گردد که در سال اول استفاده از آن گارانتی تعویض دارد که در سایر برندها این امکان دیده نمیشود.

10 قلم

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه: