آیفون تصویری کوماکس مدل4PNCM

980,000 تومان
بدون مالیات

صفحه نمایش 3/4 اینچ رنگی LED
  ضبط تصاویر و فیلم در حافظه
  دارای کیفیت صدای واضح و شفاف

امکان اتصال به 2پنل ورودی در مدل هوشمند
  دارای 2سال گارانتی (1 سال تعویض و 1سال تعمیر)

تعداد
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

حمل رایگان با خرید بالای صد هزار تومان در یک سفارش

 

سی روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

آیفون تصویری کوماکس مدل4PNCMبا قابلیت حمایت از حافظه خارجی روانه ی بازار شده است که نسبت به مدل بدون حافظه، قسمت پایینی آیفون تصویری به جای چهار دکمه ، هفت دکمه با کاربرد های مختلف و یک شیار برای اضافه کردن کارت حافظه ی خارجی در نظر گرفته شده است و شما می توانید با اضافه کردن کارت SD تا 128عکس و 64 فریم 15 ثانیه ای فیلم در درب بازکن خود ذخیره کنید.

در این درب بازکن ارتباط داخلی تنها با واحد نگهبانی مقدور می باشد و آیفون 4pncmکوماکس مدل فاقد قابلیت اتصال به دوربین و پنل دیگر است. دربازکن تصویری کوماکس مدل 4pncm قابلیت اتصال به یک پنل را دارد و همچنین از ویژگی های خاص این مدل می توان به قابلیت برقراری ارتباط داخلی با گوشی صوتی یا S4 اشاره کرد.

کلید ها و رابط های کاربری:

سه دکمه روی مانیتور تعبیه شده است که به ترتیب زیر قرار گرفته اند

1-دکمه ی تصویر (تصویر در آیفون تصویری کوماکس رنگی است )

2-دکمه ی ارتباط داخلی (ارتباط به صورت یک طرفه)

3-دکمه باز کردن درب

مشخصات فنی 4pncm

ارتقاء دربازکن کوماکس 4pncm به حمایت از حافظه خارجی به این دستگاه قابلیت دخیره تصاویر و فیلم را افزوده است همچنین قابلیت کار کردن با سویچر مرکزی را دارا ست که از سیم کشی های اظافه جلوگیری می کند. آیفون تصویری کوماکس قابلیت اتصال به یک پنل را دارد دربازکن  کوماکس دارای سوئیچر داخلی است و اگر قرار باشد سیم کشی آیفون ها به صورت سری انجام شود از سوئیچر داخل مانیتور استفاده می شود، همچنین در صورتی که از هر واحد 4 رشته سیم به پنل زنگ جلوی درب کشیده باشد در این صورت باید پنل مجهز به سوئیچر داخلی باشد. توجه داشته باشید در مجموعه هایی با بیش از 6 واحد از سوئیچر مرکزی باید استفاده کرد زیرا در غیر این صورت کیفیت صدا و تصویر پایین می آید

گارانتی تعویض:

آیفون تصویری کوماکس مدل 4pncmدارای 2سال گارانتی تعویض می باشد(1سال تعمیرو1سال تعویض)

10 قلم

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه: