دربازکن تصویری تکنما VDP-D70M حافظه دار

1,740,000 تومان
بدون مالیات 24 الی 72 ساعت از طریق پست ارسال خواهد شد
موجود: در حال حاضر محصول موجود می باشد

آیفون تصویری تک نما مدل VDP-D70M حافظه دار مدل جدید برند تکنما میباشد ، این مدل به صورت حافظه داخلی در بازار عرضه شده است تا نسبت مدل VDP-D70 که قبلا تولید شده و بدون حافظه بوده است با یک قابلیت بیشتر ( حافظه داخلی با قابلیت افزودن کارت حافظه ) به دست مشتریان برند تکنما برسد.

تعداد
 

پرداخت آنلاین با کلیه کارت های بانکی عضو شتاب

 

10 روز حق بازگشت محصول در صورت عدم رضایت

مشخصات ظاهری

در این آیفون تصویری 7 اینچ تکنما تغییر ساختاری نسبت به مدل بدون حافظه ایجاد نشده است ، بدنه اصلی با رنگ سفید و به صورت مستطیل شکل است که در سمت راست آن ، گوشی بر قراری ارتباط قرار گرفته شده و در سمت چپ مانیتور 7 اینچ در بالا نصب شده و زیر آن یک نوار مشکی رنگ میباشد که علامت تجاری برند محک و نام محصول بارنگ سفید حک شده است . سه کلید تنظیمات اصلی نیز با  طرح کارکرد آن ها در کنار هم قرار دارند.

نحوه چیدمان کلید های VDP-D70M حافظه دار

کلید های میانبر یا عملکرد سریع روی بدنه اصلی درنوار مشکی رنگ زیر مانیتور VDP-D70M حافظه دار قرار دارد و به ترتیب از چپ به راست به این شکل قرار دارند .

  1. کلید مشاهده تصویر فرد پشت درب که در زمانی که کاربر میخواهد تصویر درب را چک کند با فشار دادن آن تصویر درب ورودی را بدون باز شدن درب ، میتواند مشاهده کند. ( از این کلید برای برقراری ارتباط نیز استفاده میشود )
  2. کلید مشاهده تصویر دوربین مدار بسته که با علامت یک دوربین مشخص شده است این قابلیت را برای کاربر فراهم میسازد تا فشار دادن این کلید تصویر دوربین مدار بسته را در هر کجای از ساختمان که نصب شده ملاحضه نماید.
  3. کلید باز کردن درب ورودی که با لوگوی کلید مشخص شده برای باز کردن درب ورودی طراحی شده است . ( از این کلید برای ذخیره سازی تصویر به صورت دستی نیز استفاده میکنند )

 

مقایسه با سایر برند های ایرانی

دربازکن های تصویری 7 اینج در تمامی برند های ایرانی و خارجی تولید میشود اما برای مقایسه باید به نحوه عملکرد و قیمت توجه داشت. مشابه VDP-D70M حافظه دار در برند های مانند سوزوکی میتوان به مدل های 727 و 725 اشاره داشت که در نحوه عملکرد مانند VDP - D70M حافظه دار میباشند و اما وجه تماییز یا مزیت VDP - D70M حافظه دار داشتن قابلیت باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ میباشد.

 

 

نمایشگر

مانیتور VDP-D70M حافظه دار به صورت 7 اینچ است که این مانیتور لمسی نیست و معادل اندازه آن به سانتی متر ، 17سانتی متر عرض و 9 سانتی متر ارتفاع میباشد . کاربران این مانیتور قادر خواهند بود نور ضمینه و میزان شدت رنگ آن را تنظیم نمایند.

 

قابلیت های فنی

کیفیت صدای بسیار بالا

برند تکنما در تولید آیفون های تصویری از بهترین سطح اسپیکر ها و میکروفن ها استفاده کرده و نسبت به سایر برندها از بهترین کیفیت صدا برای برقرای ارتباط دارد و همچنین در زمان فشردن کلید هر واحد ، بر روی پنل درب ورودی ( زنگ درب ) صدای ایجاد ارتباط پخش میشود تا مراجعه کننده از ایجاد ارتباط اطمینان حاصل نماید ( چند بار زنگ درب را فشار ندهند ) .

 

کمترین میزان سیم کشی

آیفون تصویری تکنما کمترین میزان سیم کشی را در تمامی مدل های آیفون تصویری دارند که در ساختمان های که دارای واحد های زیادی هستند استفاده از دربازکن های تکنما بویژه مدل VDP-D70M حافظه دار بسیار به صرفه اقتصادی است.

 

حافظه ذخیره سازی

دربازکن تصویری تک نما VDP-D70M دارای حافظه ذخیره سازی تصویر از فرد مخاطب میباشد و این فرایند ذخیره سازی به این صورت است که فرد مراجعه کننده با فشار دادن کلید واحد شما یک پالس به مانیتور VDP-D70M میدهد که در همان لحظه تصویر فرد با زمان و تاریخ در حافظه ذخیره میشود .

 

قابلیت نمایش تصویر سه دوربین

تمامی برند های تولید کننده آیفون تصویری در مدل های متوسط و همرده VDP-D70M تکنما ، تنها یک دوربین مدار بسته را پشتیبانی میکنند اما دربازکن تصویری تک نما مدل VDP-D70M حافظه دار سه دوربین مدار بسته آنالوگ را پشتیبانی میکنند. برای مشاهده تصاویر باید کلید دوربین مدار بسته  را چند بار فشار دهید تا از دوربین یک تا دوربین سه به ترتیب تصاویر را مشاهده کنید. ( تصاویر دوربین مدار بسته قابلیت ذخیره سازی ندارد )

کلید های لمسی

کلید های لمسی کمترین اصطحلاک را دارد و دارای طول عمر بلند مدت تری میباشند ، از این رو دربازکن تصویری تک نما مدل VDP-D70M حافظه دار برای کلید های اصلی خود از سه کلید لمسی استفاده میکند .

 

 

قابلیت ارتباط با نگهبانی

ارتباط با نگهبانی به صورت مستقیم بوده و میتوان یک طرف را به نگهبانی متصل کرد و واحد نگهبان با تمامی واحد ها به صورت صوتی ارتباط برقرا نماید . ( در صورت نیاز به برقرای ارتباط دو طرف باید از مدل های VDPC-43TM یا VDP-70TM )

 

بازکردن جک درب پارکینگ بدون نیاز به ریموت

شرکت تکنما علاوه بر تولید دربازکن تصویری ، دارای انواع جک پارکینگی نیز میباشد و از این رو قابلیت باز کردن جک پارکینک محک را در VDP-D70M حافظه دار قرار داده است که تا زمانی که نیاز به باز کردن درب پارکینگ را دارید علاوه بر ریموت با دربازکن تصویری VDP-D70M حافظه دار نیز جک پارکینگ محک را باز کنید.

10 قلم

مرجع خاص

16 محصول مشابه در همین شاخه: